Oplaty za studia

 

Zasady odplatnosci i terminy oplat za studia podyplomowe Eksploatacja i Utrzymanie Drog realizowane od 2026 roku (12 edycja):

 

Pobierane beda nastepujace oplaty:

 

1.      Za studia w wysokosci 10 190 zl.

Oplate nalezy wniesc po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu na studia:

jednorazowo za cale studia w wysokosci 10 190 zl. w terminie do 15.10.2026 r.

 

lub

 

semestralnie w dwoch ratach:
- wplata za semestr 1 w wysokosci 5095 zl. do 15.10.2026 r.
- wplata za semestr 2 w wysokosci 5095 zl. do 10.02.2027 r.

 

2.      Wplat nalezy dokonywac przelewem na indywidualny numer konta bankowego.

Numer konta zostanie podany osobom zakwalifikowanym na Studia Podyplomowe

 

3.      Kserokopie dowodow wplat nalezy skladac w sekretariacie studiow:

- w przypadku I wplaty po otrzymaniu zawiadomienia o zakwalifikowaniu na studia najpozniej do 15.10.2026 r.

- II wplate na pierwszym zjezdzie rozpoczynajacym semestr 2.